Ziar Baricada
Baricada - Twitter
Baricada - Facebook
Baricada - Yahoo Messenger
CHAT - Baricada TV
 
Joi, 22 August, 2019
Baricada TV
Ziarul Baricada
Baricada FM
DETALII STIRE:

Meciurile programate joi în Europa League

Categorie stire Sport | Autor stire Alecu | Data publicare Joi, 09 August, 2012 | Nr. accesari stire 629 ori | Comentarii stire 0 comentarii

Meciurile programate joi în Europa League

Joi se disputa partidele contand pentru mansa secunda a turului trei preliminar din Europa League.

Iata programul zilei:

19:00

Omonia Nicosia - Steaua Rosie (0-0 in tur)

Dinamo Moscova - Dundee United (2-2 in tur)

Elfsborg - Horsens (1-1 in tur)

Aktobe - RKC Genk (1-2 in tur)

19:45

Koprivnica - Athletic Bilbao

20:00

Aalesund - APOEL (1-2 in tur)

Legia Varsovia - Ried (1-2 in tur)

Rosenborg - Servette (1-1 in tur)

Metalurg Donetk - Tromso (1-1 in tur)

Mlada Boleslav - Twente (0-2 in tur)

Anorthosis - Dila Gori (1-0 in tur)

20:30

Young Boys - Kalmar (0-1 in tur)

Gent - Videoton (0-1 in tur)

Spartak Trnava - STEAUA (1-0 in tur)

21:00

Lech Poznan - AIK Stockholm (0-3 in tur)

Viktoria Plzen - Ruch Chorzow (2-0 in tur)

Vitesse - Anji Mahacikala (0-2 in tur)

Zeta Golubovci - FK Sarajevo (1-2 in tur)

Mura 05 - Arsenal Kiev (0-3 in tur)

Sparta Praga - Admira Wacker (2-0 in tur)

PAOK Salonic - Bnei Yehuda (2-0 in tur)

21:30

Bursaspor - KuPS (0-1 in tur)

RAPID - Heerenveen (0-4 in tur)

Hannover - St.Patrick's (3-0 in tur)

21:45

Inter Milano - Hajduk Split (3-0 in tur)

Marseille - Eskisehirspor (1-1 in tur)

22:05

Maritimo - Asteras Tripolis (1-1 in tur)

FC Liverpool - Gomel (1-0 in tur)

Rapid Viena - Vojvodina (1-2 in tur)

Meciurile Rapid - Heerenveen si Spartak Trnava - Steaua vor fi transmise in format LIVE Text pe site-ul Ziare.com.

Echipele care se califica mai departe vor evolua in playoff-ul Europa League.



share - facebook    share - twitter
Nu sunt comentarii.
EUROSILVER ARAD
Arhiva Video - Baricada TV
Program Baricada TV
  ORA PROGRAM - JOI
ACUMA LA TV 06:30 Naşul
  09:00 Ghilea Show
  10:00 Pâine şi Circ
  11:00 Conferinţa de presă
  12:00 Ghilea Show
  13:00 Vinovaţii fără vină
  14:00 Ţinta noastră: Sănătatea
  15:00 Fără pleoape la urechi
  16:00 La graniţele cunoaşterii
  17:00 Deşteptarea României cu Lorin Fortuna
  19:00 Timpul - artă şi ştiinţă cu Claudiu Burlan
  19:30 Comunitatea mea
  20:00 Quantika cu Michael Szellner
  21:00 Ghilea Show cu Sorin Ghilea
  22:00 Naşul cu Radu Moraru
  00:30 Timpul - artă şi ştiinţă
  01:00 Ghilea Show
  02:00 Quantika
  03:00 Deşteptarea României
COZACONE
HOROSCOP
Berbec Taur Gemeni Rac
Leu Fecioara Balanta Scorpion
Sagetator Capricorn Varsator Pesti
Înţeleptarea României
Înţeleptarea României
Ghilea Show
Ghilea Show
PARTENERI
ARQ.RO - Stiri, Arad, Politica, Sport, Timp Liber ...
AMOSNEWS - Agentie independenta de presa