Ziar Baricada
Baricada - Twitter
Baricada - Facebook
Baricada - Yahoo Messenger
CHAT - Baricada TV
 
Sambata, 08 August, 2020
Baricada TV
Ziarul Baricada
Baricada FM
DETALII STIRE:

Meciurile programate joi în Europa League

Categorie stire Sport | Autor stire Alecu | Data publicare Joi, 09 August, 2012 | Nr. accesari stire 704 ori | Comentarii stire 0 comentarii

Meciurile programate joi în Europa League

Joi se disputa partidele contand pentru mansa secunda a turului trei preliminar din Europa League.

Iata programul zilei:

19:00

Omonia Nicosia - Steaua Rosie (0-0 in tur)

Dinamo Moscova - Dundee United (2-2 in tur)

Elfsborg - Horsens (1-1 in tur)

Aktobe - RKC Genk (1-2 in tur)

19:45

Koprivnica - Athletic Bilbao

20:00

Aalesund - APOEL (1-2 in tur)

Legia Varsovia - Ried (1-2 in tur)

Rosenborg - Servette (1-1 in tur)

Metalurg Donetk - Tromso (1-1 in tur)

Mlada Boleslav - Twente (0-2 in tur)

Anorthosis - Dila Gori (1-0 in tur)

20:30

Young Boys - Kalmar (0-1 in tur)

Gent - Videoton (0-1 in tur)

Spartak Trnava - STEAUA (1-0 in tur)

21:00

Lech Poznan - AIK Stockholm (0-3 in tur)

Viktoria Plzen - Ruch Chorzow (2-0 in tur)

Vitesse - Anji Mahacikala (0-2 in tur)

Zeta Golubovci - FK Sarajevo (1-2 in tur)

Mura 05 - Arsenal Kiev (0-3 in tur)

Sparta Praga - Admira Wacker (2-0 in tur)

PAOK Salonic - Bnei Yehuda (2-0 in tur)

21:30

Bursaspor - KuPS (0-1 in tur)

RAPID - Heerenveen (0-4 in tur)

Hannover - St.Patrick's (3-0 in tur)

21:45

Inter Milano - Hajduk Split (3-0 in tur)

Marseille - Eskisehirspor (1-1 in tur)

22:05

Maritimo - Asteras Tripolis (1-1 in tur)

FC Liverpool - Gomel (1-0 in tur)

Rapid Viena - Vojvodina (1-2 in tur)

Meciurile Rapid - Heerenveen si Spartak Trnava - Steaua vor fi transmise in format LIVE Text pe site-ul Ziare.com.

Echipele care se califica mai departe vor evolua in playoff-ul Europa League.



share - facebook    share - twitter
Nu sunt comentarii.
EUROSILVER ARAD
Arhiva Video - Baricada TV
Program Baricada TV
  ORA PROGRAM - SAMBATA
  06:00 Baricada Music
  07:00 Baricadaţi în voie bună
  08:30 Desene animate
  10:00 Documentar
  11:00 Sufulcă-ţi zilele
  11:30 Fără pleoape la urechi
  12:30 Ţinta noastră: Sănătatea
  13:30 Magic Summer
  15:30 La graniţele cunoaşterii
  16:30 Documentar
  17:30 Baricada Music
  18:00 Aradul de 5 stele
  19:00 Magie pe Baricadă cu Cătălin Pintea
  19:30 Film Artistic
  21:30 Vinovaţii fără vină
  22:30 Film documentar
  23:30 Baricadaţi în voie bună
  02:30 Vinovaţii fără vină
  03:30 Film documentar
  04:30 Baricada Music
COZACONE
HOROSCOP
Berbec Taur Gemeni Rac
Leu Fecioara Balanta Scorpion
Sagetator Capricorn Varsator Pesti
Înţeleptarea României
Înţeleptarea României
Ghilea Show
Ghilea Show
PARTENERI
ARQ.RO - Stiri, Arad, Politica, Sport, Timp Liber ...
AMOSNEWS - Agentie independenta de presa