Ziar Baricada
Baricada - Twitter
Baricada - Facebook
Baricada - Yahoo Messenger
CHAT - Baricada TV
 
Vineri, 13 Decembrie, 2019
Baricada TV
Ziarul Baricada
Baricada FM
DETALII STIRE:

Programul etapelor XVII şi XVIII din Liga I

Categorie stire Sport | Autor stire Lit | Data publicare Miercuri, 14 Noiembrie, 2012 | Nr. accesari stire 754 ori | Comentarii stire 0 comentarii

Programul etapelor XVII şi XVIII din Liga I

Etapa a XVII-a


Vineri, 23 noiembrie


Gaz Metan Mediaş - Petrolul Ploieşti,ora 18.00, DigiSport


Concordia Chiajna - Gloria Bistriţa, ora 19.00, Dolce Sport


Dinamo - Oţelul Galaţi, ora 20.30, DigiSport


Sâmbătă, 24 noiembrie


Universitatea Cluj - CFR Cluj, ora 18.00, DigiSport


Ceahlăul Piatra Neamţ - Rapid, ora 20.30, DigiSport


Duminică, 25 noiembrie


Astra - Pandurii Târgu Jiu, ora 20.30, DigiSport


Luni, 26 noiembrie


CS Turnu Severin - Viitorul Constanţa, ora 18.00, DigiSport


FC Vaslui - CSMS Iaşi, ora 19.00, Dolce Sport


FC Braşov - Steaua, ora 20.30, DigiSport


Etapa a XVIII-a:


Vineri, 30 noiembrie:


Universitatea Cluj - Pandurii Târgu Jiu, ora 18.00, DigiSport


Concordia Chiajna - Steaua, ora 20.00, Antena1/Dolce


Sâmbătă, 1 decembrie


FC Braşov - Viitorul Constanţa, ora 18.00, DigiSport


Gaz Metan Mediaş - CFR Cluj, ora 20.30, DigiSport


Duminică, 2 decembrie


Ceahlăul Piatra Neamţ - Petrolul Ploieşti, ora 18.00, DigiSport


FC Vaslui - Rapid, ora 20.30, DigiSport


Luni, 3 decembrie


Oţelul Galaţi - CSMS Iaşi, ora 18.00, DigiSport


Astra - Gloria Bistriţa, ora 19.00, Dolce Sport


Dinamo - CS Turnu Severin, ora 20.30, DigiSport.



share - facebook    share - twitter
Nu sunt comentarii.
EUROSILVER ARAD
Arhiva Video - Baricada TV
Program Baricada TV
  ORA PROGRAM - VINERI
  05:00 Documentar
  06:00 Sufulcă-ţi zilele
  06:30 Naşul
  09:00 Ghilea show
  10:00 Quantika
  11:00 Conferinţa de presă
  12:00 Ghilea Show
  13:00 Magie pe Baricadă
  13:30 Timpul - artă şi ştiinţă
  14:00 Deşteptarea României
  16:00 Mapamond românesc
  17:00 Comunitatea mea
  17:30 Ţinta noastră: Sănătatea cu Minodora Hrimiuc şi Daniel Ţinte
  18:30 Pe Baricadă cu Dorel Zăvoianu
  19:30 Vitralii cu Eugen Marinoff
  21:00 Ghilea Show
  22:00 Baricadaţi în voie bună
  23:30 Retro Zone
  01:30 Ţinta noastră: Sănătatea
  02:30 Pe Baricadă
  03:30 Vitralii
  05:00 La graniţele cunoaşterii
COZACONE
HOROSCOP
Berbec Taur Gemeni Rac
Leu Fecioara Balanta Scorpion
Sagetator Capricorn Varsator Pesti
Înţeleptarea României
Înţeleptarea României
Ghilea Show
Ghilea Show
PARTENERI
ARQ.RO - Stiri, Arad, Politica, Sport, Timp Liber ...
AMOSNEWS - Agentie independenta de presa