Ziar Baricada
Baricada - Twitter
Baricada - Facebook
Baricada - Yahoo Messenger
CHAT - Baricada TV
 
Sambata, 07 Decembrie, 2019
Baricada TV
Ziarul Baricada
Baricada FM
DETALII STIRE:

Moroşanu şi Cătinaş în gala de la Ploieşti

Categorie stire Sport | Autor stire Ady | Data publicare Marti, 29 Octombrie, 2013 | Nr. accesari stire 856 ori | Comentarii stire 0 comentarii

Moroşanu şi Cătinaş în gala de la Ploieşti

În cadrul galei Superkombat Final Elimination sunt programate nouă meciuri, dintre care patru de calificare pentru piramida finală din decembrie, dar şi două dueluri eliminatorii pentru titlurile mondiale la categoriile cruiser şi super-cruiser, acolo unde învingătorii îi vor întâlni pe fraţii Bogdan şi Andrei Stoica. Evenimentul va avea loc pe 9 noiembrie la Ploieşti, după următorul program.


Super-fight - Categoria welter (67 de kilograme): Amansio Paraschiv (România) - contra unui adversar care va fi anunţat ulterior
Piramidă meciul 1categoria grea (+96 de kilograme): Mathieu Kongolo (Belgia) - Giannis Stoforidis (Grecia)
Piramidă meciul 2 categoria grea (+96 de kilograme): Muamer Tufekcic (Bosnia - Herţegovina) - Frank Munoz (Spania)
Piramidă meciul 3 categoria grea (+96 de kilograme): Jegish Yegoian (Armenia) - Redouan Cairo (Surinam)
Piramidă meciul 4 categoria grea (+96 de kilograme): D’Angelo Marshall (Surinam) - Pacome Assi (Coasta de Fildeş)
Meci eliminatoriu pentru titlul mondial Superkombat la categoria super cruiser (-95 de kilograme): Massinissa Hamaili (Franţa) - Ondrej Hutnik (Cehia)
Meci eliminatoriu pentru titlul mondial Superkombat la categoria cruiser (-92 de kilograme): Igor Bugaenko (Belarus) - Jorge Loren (Spania)
Super-fight - Categoria grea (+96 de kilograme): Ricardo van den Bos (Olanda) - Raul Cătinaş (România)
Super-fight - Categoria grea (+96 de kilograme): Daniel Lentie (Camerun) - Cătălin Moroşanu (România).


Adrian Creţa



share - facebook    share - twitter
Nu sunt comentarii.
EUROSILVER ARAD
Arhiva Video - Baricada TV
Program Baricada TV
  ORA PROGRAM - SAMBATA
  06:00 Baricada Music
  07:00 Baricadaţi în voie bună
ACUMA LA TV 08:30 Desene animate
  10:00 Documentar
  11:00 Sufulcă-ţi zilele
  11:30 Fără pleoape la urechi
  12:30 Ţinta noastră: Sănătatea
  13:30 Magic Summer
  15:30 La graniţele cunoaşterii
  16:30 Documentar
  17:30 Baricada Music
  18:00 Aradul de 5 stele
  19:00 Magie pe Baricadă cu Cătălin Pintea
  19:30 Film Artistic
  21:30 Vinovaţii fără vină
  22:30 Film documentar
  23:30 Baricadaţi în voie bună
  02:30 Vinovaţii fără vină
  03:30 Film documentar
  04:30 Baricada Music
COZACONE
HOROSCOP
Berbec Taur Gemeni Rac
Leu Fecioara Balanta Scorpion
Sagetator Capricorn Varsator Pesti
Înţeleptarea României
Înţeleptarea României
Ghilea Show
Ghilea Show
PARTENERI
ARQ.RO - Stiri, Arad, Politica, Sport, Timp Liber ...
AMOSNEWS - Agentie independenta de presa