Ziar Baricada
Baricada - Twitter
Baricada - Facebook
Baricada - Yahoo Messenger
CHAT - Baricada TV
 
Miercuri, 21 August, 2019
Baricada TV
Ziarul Baricada
Baricada FM
DETALII STIRE:

Moroşanu şi Cătinaş în gala de la Ploieşti

Categorie stire Sport | Autor stire Ady | Data publicare Marti, 29 Octombrie, 2013 | Nr. accesari stire 549 ori | Comentarii stire 0 comentarii

Moroşanu şi Cătinaş în gala de la Ploieşti

În cadrul galei Superkombat Final Elimination sunt programate nouă meciuri, dintre care patru de calificare pentru piramida finală din decembrie, dar şi două dueluri eliminatorii pentru titlurile mondiale la categoriile cruiser şi super-cruiser, acolo unde învingătorii îi vor întâlni pe fraţii Bogdan şi Andrei Stoica. Evenimentul va avea loc pe 9 noiembrie la Ploieşti, după următorul program.


Super-fight - Categoria welter (67 de kilograme): Amansio Paraschiv (România) - contra unui adversar care va fi anunţat ulterior
Piramidă meciul 1categoria grea (+96 de kilograme): Mathieu Kongolo (Belgia) - Giannis Stoforidis (Grecia)
Piramidă meciul 2 categoria grea (+96 de kilograme): Muamer Tufekcic (Bosnia - Herţegovina) - Frank Munoz (Spania)
Piramidă meciul 3 categoria grea (+96 de kilograme): Jegish Yegoian (Armenia) - Redouan Cairo (Surinam)
Piramidă meciul 4 categoria grea (+96 de kilograme): D’Angelo Marshall (Surinam) - Pacome Assi (Coasta de Fildeş)
Meci eliminatoriu pentru titlul mondial Superkombat la categoria super cruiser (-95 de kilograme): Massinissa Hamaili (Franţa) - Ondrej Hutnik (Cehia)
Meci eliminatoriu pentru titlul mondial Superkombat la categoria cruiser (-92 de kilograme): Igor Bugaenko (Belarus) - Jorge Loren (Spania)
Super-fight - Categoria grea (+96 de kilograme): Ricardo van den Bos (Olanda) - Raul Cătinaş (România)
Super-fight - Categoria grea (+96 de kilograme): Daniel Lentie (Camerun) - Cătălin Moroşanu (România).


Adrian Creţa



share - facebook    share - twitter
Nu sunt comentarii.
EUROSILVER ARAD
Arhiva Video - Baricada TV
Program Baricada TV
  ORA PROGRAM - MIERCURI
  05:00 Documentar
  06:00 Sufulcă-ţi zilele
  06:30 Naşul
ACUMA LA TV 09:00 Ghilea Show
  10:00 Pâine şi Circ
  11:00 Pe Baricadă
  12:00 Ghilea Show
  14:00 Deşteptarea României
  16:00 Conferinţa de presă
  17:00 Retro Zone cu Alexandru Chiriţă
  19:00 Vinovaţii fără vină cu Daniel Julean
  20:00 Pâine şi Circ cu Adrian Creţa
  21:00 Ghilea Show cu Sorin Ghilea
  22:00 Naşul cu Radu Moraru
  01:00 Ghilea Show
  02:00 Pâine şi Circ
  03:00 Retro Zone
  05:00 Vitralii
COZACONE
HOROSCOP
Berbec Taur Gemeni Rac
Leu Fecioara Balanta Scorpion
Sagetator Capricorn Varsator Pesti
Înţeleptarea României
Înţeleptarea României
Ghilea Show
Ghilea Show
PARTENERI
ARQ.RO - Stiri, Arad, Politica, Sport, Timp Liber ...
AMOSNEWS - Agentie independenta de presa