Ziar Baricada
Baricada - Twitter
Baricada - Facebook
Baricada - Yahoo Messenger
CHAT - Baricada TV
 
Marti, 21 Mai, 2019
Baricada TV
Ziarul Baricada
Baricada FM
DETALII STIRE:

Rezultate Gala Sportului Arădean 2013

Categorie stire Sport | Autor stire Ady | Data publicare Miercuri, 18 Decembrie, 2013 | Nr. accesari stire 692 ori | Comentarii stire 0 comentarii

Rezultate Gala Sportului Arădean 2013

Primii 10 sportivi ai Aradului:
1. Florin Vizitiu, haltere, CSM Arad;
2. Bernadett Balint, tenis de masă, CSM Arad;
3.Marius Petruse, gimnastică aerobică, CSU Aurel Vlaicu Arad;
4. Dorin Pârvan, lupte greco romane, CS Astra Arad;
5. Cristian Iordan, gimnastică aerobică, CSU Aurel Vlaicu Arad;
6. Tiberiu Barbazan, lupte greco-romane, CS Astra Arad;
7. Daniela Dodean, tenis de masă, CSM Arad;
8. Luca Kunszabo, judo, LPS Arad;
9. Mădălina Florea, atletism, CSU Aurel Vlaicu Arad;
10. Bianca Crişan, tenis de masă, CSM Arad.

Echipa anului: Univ.Goldiş ICIM Arad, baschet feminin

Clubul anului: CS Astra Arad

Managerul anului: Marcel Urban, Univ.Goldiş ICIM Arad

Antrenorul anului: Adrian Jigău, CSM Arad

Pentru întreaga carieră: Peloc Mateiu – ciclism, CS Voinţa Arad; Marius Jebereanu – judo; Spiridon Stanciu – lupte greco-romane, CS Astra Arad.

Descoperitori de talente: Mihai Telechi – judo, LPS Arad; Sebastian Lucaci – înot, LPS Arad; Dinu Donca – fotbal, LPS Arad

Bursa Eugen Roman: Cristian Logoş, lupte greco-romane, LPS Arad.

Laureaţii anului: Echipajul Small Boat Arad – Dragon Boat; Ioan Coste – lupte greco romane, LPS Arad; Alexandru Fărcuţiu – înot, LPS Arad; Sorin Trăistaru – motociclism, CS Ariciu Supermoto Arad.

Premii speciale: Cătălin Lelea – Adrian Holhoş, volei pe plajă, CS Fan Arad; Bogdan David – şah, Vados Şah Club Arad; Lucia Mihalache – tir-talere, CSM Arad; Gabriel Sonoc – înot, LPS Arad; Alexandra Lazăr – ciclism, ACS Voinţa Arad; Zsolt Torok – alpinism.



share - facebook    share - twitter
Nu sunt comentarii.
EUROSILVER ARAD
Arhiva Video - Baricada TV
Program Baricada TV
  ORA PROGRAM - MARTI
  06:30 Naşul
  09:00 Ghilea Show
  10:00 Pâine şi Circ
  11:00 În Arenă
  11:30 Baricada Music
  12:00 Ghilea Show
  13:00 Conferinţa de presă
  14:00 La Graniţele Cunoaşterii
  15:00 Magie pe Baricadă
  15:30 Vitralii
  17:00 Documentar
  18:00 Sufulcă-ţi zilele cu Iulian Leonard
  18:30 Mapamond Românesc cu Antoniu Martin
  19:30 Comunitatea Mea
  20:00 Pâine şi Circ cu Adrian Creţa
  21:00 Ghilea Show cu Sorin Ghilea
ACUMA LA TV 22:00 Naşul cu Radu Moraru
  00:30 Timpul - artă şi ştiinţă
  01:00 Ghilea Show
  02:00 Pâine şi Circ
  03:00 La graniţele cunoaşterii
  04:00 Mapamond românesc
COZACONE
HOROSCOP
Berbec Taur Gemeni Rac
Leu Fecioara Balanta Scorpion
Sagetator Capricorn Varsator Pesti
Înţeleptarea României
Înţeleptarea României
Ghilea Show
Ghilea Show
PARTENERI
ARQ.RO - Stiri, Arad, Politica, Sport, Timp Liber ...
AMOSNEWS - Agentie independenta de presa